Phone

facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Fethiye Quad Bike Safari

Quad Bike Safari ile Adrenalin ve Eğlencenin Tozunu Attırmaya Hazır Mısınız ?

Adrenalin tutkunlarının tozu dumana kattığı Fethiye Atv Safari Turu gençlerin ve genç kalmak isteyenlerin tercih ettiği bir organizasyondur. Eşli ya da tek başına katılım sağlanan turda, gün boyu heyecanın doruklarına kadar çıkılabilir. Kayaköy orman içinde gün boyu 2 sorti yapılan atv safari turunda doğal parkurun yarattığı heyecan sayesinde tatil keyfi taçlandırılır.

Güvenliğiniz Ön Planda .. !

Herhangi bir lisans gereksinimi duyulmadan yapılacak quad safari turu nda katılımcıların güvenliği ön planda tutulur. Kayaköy mevkinde yapılan Atv Safi Turu , haftanın her günü talebe uygun olarak düzenlenir. Transfer ve güvenlik ekipmanları Atv Safari Turu Fiyatı içine dahil edilmiştir. Kişisel harcamaların yanı sıra CD, video veya fotoğraf satın almak isteyenler ilave ücret ödeyerek bu heyecanın ölümsüz bir anı olarak kalmasını sağlayabilirler.

Sabah ve öğleden sonra belirlenen saatlerde gerçekleştirilen iki ayrı sorti, tek ya da çift kişilik olarak tamamlanabilir. Yaklaşık olarak 1.5 ila 2 saat sürecek parkur içinde hendekler, eğimler, zirveler ve doğal patika yolu bulunur. Kayaköy Atv Safari Turu öncesinde rehberler eşliğinde bilgilendirilecek olan adaylar daha sonra araç başına geçerek sürüş keyfi yaşayabilirler. Son derece eğlenceli bir aktivite olan Atv Safari Turları nda adrenalin, kahkaha ve strateji ayrılmaz bir üçlüdür.

Fethiye Tatilini Renklendirmek Elinizde...

Fethiye tatili boyunca günlerini renklendirmek ve heyecanlı hale getirmek isteyenler, ehliyet ve profesyonel bir deneyim gerektirmeyen safari turları eşliğinde fark yaratabilirler. Doğayla iç içe bir maceranın dönüm noktası olan turlar sayesinde keyifli bir tatil için gerekli olan her türlü ihtiyacınız eksiksiz bir şekilde karşılanır. Motorda tek kişi ya da iki kişilik ücretler farklı hesaplanır. Hisarönü Atv Turu etkinliğine 12 yaşından küçüklerin katılması uygun değildir. Mayıs ayı başında başlayan faaliyet Ekim ayı sonuna kadar sürdürülür. Sabah ve öğle sortisinin yanında akşam için de sürüş deneyimi yaşamak isteyen misafirler için özel organizasyonlar devreye alınabilir. Ölüdeniz Atv Safari Turu fiyat listesine dahil olan hizmetler. Transfer-Rehberlik ve Ekipmanlardır.

Tur başlangıç yerine ulaşım yaklaşık olarak 1 saattir. Organizasyonun sonunda katılımcılar alındıkları bölgelere bırakılır. Doğal ortamda dört tekerlekli Atv Safari araçlarıyla yapılan Atv Motor Safari Turları , eğlence ve adrenalinin bir arada bulunduğu ender faaliyetler arasında gösterilebilir. Her türlü güvenlik önleminin alındığı tur programında sürücüler karşılaştıkları engelleri geçmek için belirledikleri teknikleri hayata geçirerek istedikleri sonuca en iyi şekilde ulaşabilirler.

Konvoy halinde geçilen parkurun ortalarında karşınıza çıkacak olan engebeler yüzünden ani kararlar vermek zorunda kalabilir ve bu esnada bölge halkının sıcak misafirperverliğiyle tanışabilirsiniz. Bölgenin doğal güzelliklerinin motor üzerinde keşfedilebileceği bu turda, gizli kalmış sürüş tekniklerinizi ortaya çıkarabilir ve aynı zamanda sıradan bir tatil gününün heyecan yüklü bir deneyime dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Tatil planını Fethiye'de yapanların mutlaka katılması tavsiye edilen bu programda, dileyen misafirler sabah turundan sonra öğleden sonra sürüşüne de katılabilirler.

Atv Safari Turu na Kimler Katılabilir ..?

Herhangi bir lisans gerektirmeyen Fethiye quad bike safari turu nda, güvenli bir şekilde heyecanının doruğa çıkmasına şahitlik edebilirsiniz. Fethiye Atv Safari araçlar konusunda uzman rehberler eşliğinde yapılacak bilgilendirmeden sonra araç başında pratik yapabilir ve daha sonra tek başına ya da arkanıza sevdiğiniz kişiyi atarak tura dahil olabilirsiniz. Her kullanıcının kask takmasının zorunlu olduğu bu paket programa hamileler, panik atak hastaları ya da hız korkusu olan kişilerin katılması uygun değildir.

Tur programına katılmadan önce hazırlanacak küçük bir sırt çantası gün boyu her türlü ihtiyacınızın karşılanması için özenle planlanmalıdır. Bu çantanın olmazsa olmazları arasında; su geçirmeyen ayakkabı, güneş kremi, havlu yedek kıyafet ve bir miktar nakit para sayılabilir. Katılanların bir kez daha yapmak istedikleri ve herkesi şiddetle tavsiye ettikleri bu program, beklenmeyen sürprizlere açık olanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak düşünülebilir.

Fethiye'de Safari Turu

Yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdikleri tatil rotaları üzerinde yer alan Fethiye, yılın 365 günü misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için farklı alternatifler sunarak dikkat çeker. Sadece otelde ya da tatil köyünde konaklamak istemeyen aynı zamanda bölgeyi keşfetmeyi düşünenlerin katılacakları faaliyetler sayesinde unutamayacakları bir tatil yaşamaları mümkün. Tatil planınızı yapar yapmaz online rezervasyon seçeneğiyle sürüşlere katılmak istediğiniz zamanı belirleyebilir, kişi sayısına uygun olarak tur programındaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Transfer hareket yeri ve saat bilgilerine dikkat ederek programa dahil olmayı düşünenlerin verilen yer ve saatte hazır olması zorunludur. Sıradan bir tatilin renkli, heyecanlı, keyifli ve unutulmaz bir şekilde geçmesi için siz de tercihinizi profesyonel rehberlik hizmetinin de olduğu Fethiye Atv Safari Turları ndan yana kullanabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklarının kurulacağı tur programının ardından dinlenmek için tesisinize çekilebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!